projekt #StopLGBT już w sejmie

zadzwoń do posła

Posłowie to pracownicy zatrudnieni do swojej pracy właśnie przez Ciebie. Już niedługo będą decydować, czy ochronić Polskę przed homopropagandą i profanacjami w przestrzeni publicznej, czy stanąć po stronie wulgarnych i agresywnych aktywistów LGBT. Zadzwoń do posła i powiedz mu, czego od niego chcesz.

Nie bądź bierny!

Działaj!

Dlaczego Twój kontakt z posłami jest ważny?

To sprawa na TERAZ.

9 sierpnia 2021 roku do Sejmu trafiła obywatelska ustawa #StopLGBT. Sejm musi się nią zająć w trakcie I czytania w ciągu 3 miesięcy, tj. do 9 listopada.

Każdy parlamentarzysta stanie przed wyborem: poprzeć ochronę rodziny oraz obronę przed profanacjami w przestrzeni publicznej czy stanąć w jednym rzędzie z wulgarnymi i agresywnymi aktywistami LGBT, którzy rodzinę chcą zniszczyć.

Nadszedł więc czas, aby zażądać od posłów, by głosowali zgodnie z wolą obywateli oraz z interesem Polski.

Na tej stronie znajdziesz listę posłów, z którymi warto się kontaktować, wraz z telefonami, mailami i adresami biur poselskich. Dzwoń, pisz lub wybierz się osobiście na rozmowę i powiedz, czego chcesz od posła. To niewielki wysiłek, ale niezwykle potrzebny, by posłowie dostali instrukcje do działania wprost od obywateli.

Więcej o projekcie na stronie www.stoplgbt.pl, a poniżej lista posłów do kontaktu.

lista posłów

Wybierz posła i zadzwoń do niego! Przewiń listę w dół albo skorzystaj z wyszukiwarki. Jeśli potrzebujesz pomocy, to zapraszamy Cię najpierw na stronę Jak dzwonić?

KlubImięNazwiskoOkręg wyborczyAdres biuraTelefon do biuraE-mail do biuraE-mail Posłanki / Posła
PiSAndrzejAdamczyk13 Krakówul. Rynek 7 32-065 Krzeszowiceadamczyk@biuroposelskie.comAndrzej.Adamczyk@sejm.pl
PiSAdamAndruszkiewicz24 Białystokul. Stołeczna 2 lok. 310 15-879 Białystokadam.andruszkiewicz@sejm.plAdam.Andruszkiewicz@sejm.pl
PiSWaldemarAndzel32 Katowiceul. Sączewskiego 13 lok. 24 42-500 Będzinwaldemar.andzel@sejm.plWaldemar.Andzel@sejm.pl
PiSJan KrzysztofArdanowski5 Toruńul. Piekary 35/39 87-100 Toruńjkardanowski@wp.plJan.Ardanowski@sejm.pl
PiSIwonaArent35 Olsztynul. Tadeusza Kościuszki 13 lok. 313 10-501 Olsztyn woj. warmińsko-mazurskieiwona.arent@sejm.plIwona.Arent@sejm.pl
PiSMarekAst8 Zielona GóraPl. Pocztowy 3 lok. 2 65-305 Zielona Górabiuromarkaasta@wp.plMarek.Ast@sejm.pl
PiSZbigniewBabalski34 Elblągul. 1 Maja 2 82-300 Elblągbiuro-elblag@wp.plZbigniew.Babalski@sejm.pl
PiSPiotrBabinetz22 Krosnoul. Tkacka 2a 38-400 Krosnobiuroposel@wp.plPiotr.Babinetz@sejm.pl
PiSRyszardBartosik37 Koninul. Mickiewicza 1A 62-700 Turekryszard.bartosik@sejm.plRyszard.Bartosik@sejm.pl
PiSBarbaraBartuś14 Nowy Sączul. Ks. Świeykowskiego 3 lok. 3 38-300 Gorlice-Barbara.Bartus@sejm.pl
PiSDariuszBąk17 Radomul. Grzecznarowskiego 2 26-600 Radombiuro@dariuszbak.plDariusz.Bak@sejm.pl
KonfederacjaKonradBerkowicz13 Krakówul. Czysta 10 31-121 Krakówkonrad.berkowicz@sejm.plKonrad.Berkowicz@sejm.pl
PiSJerzyBielecki6 Lublinul. Wałowa 1 23-300 Janów Lubelskibiuroposelskiejanow@gmail.comJerzy.Bielecki@sejm.pl
PiSMariuszBłaszczak20 Warszawaul. Jagiellońska 8 05-120 Legionowomariusz.blaszczak@sejm.plMariusz.Blaszczak@sejm.pl
PiSRafałBochenek12 Krakówul. Łukasza Górnickiego 1 32-600 Oświęcim

-

biuropisu@wp.plRafal.Bochenek@sejm.pl
PiSJoannaBorowiak5 ToruńPl. Wolności 1 lok. 1 87-800 Włocławekbiuroposelskie.joannyborowiak@gmail.comJoanna.Borowiak@sejm.pl
PiSKamilBortniczuk21 Opoleul. Góry Św. Anny 5A 48-340 Głuchołazyposelbortniczuk.biuro@gmail.comKamil.Bortniczuk@sejm.pl
PiSBożenaBorys-Szopa29 Katowiceul. Warszawska 6 40-006 Katowicebiuro.warszawska.katowice@gmail.comBozena.Borys-Szopa@sejm.pl
KonfederacjaKrzysztofBosak33 Kielceul. Noakowskiego 10 lok. 12 00-666 Warszawakrzysztof.bosak@sejm.plKrzysztof.Bosak@sejm.pl
KonfederacjaGrzegorzBraun23 Rzeszówul. Słowackiego 8 35-060 Rzeszów woj. podkarpackie Adres do korespondencji: 35-060 Rzeszów skrytka pocztowa 1123biuro.grzegorz.braun@gmail.comGrzegorz.Braun@sejm.pl
PiSWaldemarBuda9 Łódźul. Piotrkowska 143 lok. 7U/8U 90-434 Łódźwaldemarbuda.biuro@gmail.comWaldemar.Buda@sejm.pl
PiSLidiaBurzyńska28 CzęstochowaAl. Najświętszej Maryi Panny 24 lok. 10 42-200 Częstochowalidia.burzynska@sejm.plLidia.Burzynska@sejm.pl
PiSZbigniewChmielowiec23 Rzeszówul. Mickiewicza 5 36-100 Kolbuszowazbigniew.chmielowiec@sejm.pl, lucynapik@interia.plZbigniew.Chmielowiec@sejm.pl
PiSKazimierzChoma6  Lublinul. Hieronima Dekutowskiego "Zapory" 6 23-204 Kraśnikbiuro.kazimierzchoma@wp.plKazimierz.Choma@sejm.pl
PiSDominikaChorosińska20  Warszawaul. Nowogrodzka 42 lok. 17 00-695 Warszawabiuro@dominikachorosinska.plDominika.Chorosinska@sejm.pl
PiSTadeuszChrzan22 Krosnoul. Jana Pawła II 17 37-500 Jarosław-Tadeusz.Chrzan@sejm.pl
PiSAnna EwaCicholska16 Płockul. Mickiewicza 3 06-400 Ciechanówbiuro.annacicholska@wp.plAnna.Cicholska@sejm.pl
PiSMichałCieślak33 Kielceul. Tadeusza Kościuszki 60 lok. 203 28-100 Busko Zdrójbiuro.michal.cieslak@gmail.comMichal.Cieslak@sejm.pl
PiSTadeuszCymański25  Gdańskul. Sienkiewicza 26 82-200 Malborktadeusz_cymanski@poczta.onet.plTadeusz.Cymanski@sejm.pl
PiSKrzysztofCzarnecki38  Piłaul. Sikorskiego 9 64-920 Piła-Krzysztof.Czarnecki@sejm.pl
PiSPrzemysławCzarnecki3 WrocławPlac Solidarności 1/3/5 53-661 Wrocławbiuro@przemyslawczarnecki.plPrzemyslaw.Czarnecki@sejm.pl
PiSWitoldCzarnecki37 Koninul. Chopina 9 lok. 14 62-510 Koninwitold.czarnecki@sejm.plWitold.Czarnecki@sejm.pl
PiSPrzemysławCzarnek6  Lublinul. Rayskiego 3 lok. 1 20-060 Lublinkontakt@czarnek.plPrzemyslaw.Czarnek@sejm.pl
PiSArkadiuszCzartoryski18 Siedlceul. Janusza Korczaka 4 07-410 Ostrołękabiuroczartoryski@wp.plArkadiusz.Czartoryski@sejm.pl
PiSAnitaCzerwińska20  Warszawaul. Warszawska 109 05-092 Łomiankibiuro.anita.czerwinska@gmail.comAnita.Czerwinska@sejm.pl
PiSKatarzynaCzochara21 Opoleul. Klasztorna 4 48-200 Prudnikkczochara.biuro@gmail.comKatarzyna.Czochara@sejm.pl
PiSLeszekDobrzyński41 SzczecinAleja Wyzwolenia 7 lok. 13 70-552 Szczecin-Leszek.Dobrzynski@sejm.pl
PiSZbigniewDolata37 Koninul. Moniuszki 3 62-200 Gnieznozbigniewdolata@poczta.onet.plZbigniew.Dolata@sejm.pl
PiSBartłomiejDorywalski33 KielcePlac Wolności 14A 29-100 Włoszczowa
-
-Bartlomiej.Dorywalski@sejm.pl
PiSPrzemysławDrabek27  Bielsko-Białaul. Mostowa 1 43-300 Bielsko-Białadrabek.posel@gmail.comPrzemyslaw.Drabek@sejm.pl
PiSElżbietaDuda13  Krakówul. Słomnicka 2 32-043 Skałabiuro@elzbietaduda.plElzbieta.Duda@sejm.pl
PiSJanDuda14 Nowy Sączul. Jagiellońska 29 lok. 13 33-300 Nowy Sączbiuroposelskie.jduda@onet.plJan.Duda@sejm.pl
PiSMarcinDuszek7  Chełmul. Lubelska 4 21-560 Międzyrzec PodlaskiMarcin.Duszek@sejm.pl
PiSMichałDworczyk2  Wałbrzychul. Rynek 55 lok. 16-18 58-200 Dzierżoniówmichal.dworczyk@sejm.plMichal.Dworczyk@sejm.pl
KonfederacjaArturDziambor26  Słupskul. Świętojańska 90 lok. 2 81-338 Gdyniaartur.dziambor@sejm.plArtur.Dziambor@sejm.pl
PiSJanDziedziczak36 Kaliszul. Słowiańska 55 64-100 Lesznoleszno@dziedziczak.plJan.Dziedziczak@sejm.pl
PiSBarbaraDziuk29 Katowiceul. Piastowska 1 42-600 Tarnowskie Górybiuro.dziuk@outlook.comBarbara.Dziuk@sejm.pl
PiSJadwigaEmilewicz39 Poznańul. Młyńska 12 lok. 203 61-730 Poznańbiuro@emilewicz.plJadwiga.Emilewicz@sejm.pl
PiSEwaFilipiak12  Krakówul. Putka 5 34-100 Wadowicebiuroposelskiefilipiak@op.plEwa.Filipiak@sejm.pl
PiSRadosławFogiel17 RadomAl. J. Grzecznarowskiego 2 lok. 36 26-600 Radomradoslaw.fogiel@sejm.plRadoslaw.Fogiel@sejm.pl

wspieraj

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TREŚCI NA TEJ STRONIE SĄ DOBRE I SŁUSZNE, PROSIMY – POMÓŻ TO KONTYNUOWAĆ!

Wpisz 20, 30, 50 zł lub dowolną inną kwotę w poniższe okienko i wesprzyj projekt darowizną.
(zostaniesz przekierowany na stronę Tpay – operatora płatności)




Przewiń do góry