projekt #stopLGBT już w sejmie

Jak dzwonić?

Posłowie to pracownicy zatrudnieni do swojej pracy właśnie przez Ciebie. Już niedługo będą decydować, czy ochronić Polskę przed homopropagandą i profanacjami w przestrzeni publicznej, czy stanąć po stronie wulgarnych i agresywnych aktywistów LGBT. Zadzwoń do posła i powiedz mu, czego od niego chcesz. Posłowie to pracownicy zatrudnieni do swojej pracy właśnie przez Ciebie. Ustawa #StopLGBT po I czytaniu w Sejmie została skierowana do dalszych prac w komisji sejmowej Administracji i Spraw Wewnętrznych. Teraz od efektywności pracy posłów zależy jak szybko zostanie wprowadzona w Polsce ochrona przed homopropagandą i profanacjami w przestrzeni publicznej. Zadzwoń do posła i powiedz mu, czego od niego chcesz .

Krótki wstęp

dlaczego warto dzwonić?

Dlatego, że to obywatele są pracodawcami posłów.

To obywatele wysłali swoich przedstawicieli do parlamentu głosując na nich w wyborach. To w Twoim imieniu mają pracować posłowie. Ich wynagrodzenie wypłacane jest z Twoich podatków.

Twój głos ma znaczenie!

Posłowie są zewsząd bombardowani informacjami, często zwykłą medialną propagandą, muszą zatem mieć dostęp do tego, co naprawdę myślą ludzie. Dzwoniąc, pisząc lub odwiedzając biuro poselskie dajesz posłom informacje z pierwszej ręki.

To najważniejsza forma kontaktu z politykami.

Nie wierzysz?

Największa inicjatywa pro-life w historii Polski – #ZatrzymajAborcję, pod którą podpisało się prawie milion obywateli – została w końcu zrealizowana, bo ujęło się za nią wielu ludzi takich jak Ty. Dzwonili, pisali, organizowali pikiety, chodzili na spotkania z posłami. 22 października 2020 roku Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z Konstytucją RP. To było zwycięstwo Ludzi Dobrej Woli – tysięcy osób, które postanowiły podjąć wysiłek i zadziałać!

Teraz szczególnie mocno potrzeba stanąć w obronie rodziny, przeciwko ideologii LGBT, homopropagandzie i profanacjom. Każdy z nas musi o tym przypomnieć swojemu posłowi.

Zadzwoń już teraz!

jak dzwonić?

Mały poradnik

Poniżej znajdziesz kilka porad – jak dzwonić i co robić interweniując u swojego posła.

01.
powiedz o Projekcie #STOPLGBT

Hamuje on homopropagandę w przestrzeni publicznej, zakazuje wulgarnych wystąpień na ulicach oraz domagania się ślubów i adopcji dla par homoseksualistów. Wzmacnia ochronę symboli narodowych i religijnych przed profanacją.

02.
ZARZĄDAJ DZIAŁANIA

Powiedz posłowi, że chcesz, aby poparł ustawę. Oczekuj konkretnego działania – głosowania za projektem, namawiania kolegów w Sejmie do poparcia ustawy i przyspieszenia prac w komisji sejmowej.

03.
Zapowiedz, że będziesz pamiętał

Zapowiedz, że będziesz pamiętał o tym, jak zachował się Twój poseł.

Tu znajdziesz listę posłów z podziałem na okręgi i partie:

wspieraj

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TREŚCI NA TEJ STRONIE SĄ DOBRE I SŁUSZNE, PROSIMY – POMÓŻ TO KONTYNUOWAĆ!

Wpisz 20, 30, 50 zł lub dowolną inną kwotę w poniższe okienko i wesprzyj projekt darowizną.
(zostaniesz przekierowany na stronę Tpay – operatora płatności)
Możesz przekazać darowiznę także za pomocą serwisu PayPal:

Scroll to Top
Przewiń do góry