Projekt „Aborcja to Zabójstwo” już w Sejmie

Jak dzwonić?

Posłowie to pracownicy zatrudnieni do swojej pracy właśnie przez Ciebie. Projekt „Aborcja to Zabójstwo” najpóźniej 28 marca 2023 musi trafić pod obrady Sejmu. Parlamentarzyści staną przed wyborem: zakończyć karygodne praktyki i obronić życie tysięcy nienarodzonych dzieci albo stanąć po stronie przemysłu śmierci.

Wiemy z doświadczenia, że aktywność obywatelska sprawia cuda: przypominając posłom o ich obowiązkach jesteś w stanie wpłynąć na podejmowane przez nich decyzje. Przy najbliższych wyborach zostaną rozliczeni z tego, co robią, aby chronić polskie dzieci i matki przed zakusami aborcjonistów.

Zadzwoń do posła i powiedz mu, czego od niego chcesz .

Krótki wstęp

dlaczego warto dzwonić?

Dlatego, że to obywatele są pracodawcami posłów.

To obywatele wysłali swoich przedstawicieli do parlamentu głosując na nich w wyborach. To w Twoim imieniu mają pracować posłowie. Ich wynagrodzenie wypłacane jest z Twoich podatków.

Twój głos ma znaczenie!

Posłowie są zewsząd bombardowani informacjami – często zwykłą medialną propagandą – muszą zatem mieć dostęp do tego, co naprawdę myślą ludzie. Dzwoniąc, pisząc lub odwiedzając biuro poselskie dajesz posłom informacje z pierwszej ręki.

To najważniejsza forma kontaktu z politykami.

Nie wierzysz?

Największa inicjatywa pro-life w historii Polski – #ZatrzymajAborcję, pod którą podpisało się prawie milion obywateli, została w końcu zrealizowana, bo ujęło się za nią wielu ludzi takich jak Ty. Dzwonili, pisali, organizowali pikiety, chodzili na spotkania z posłami. 22 października 2020 roku Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z Konstytucją RP. To było zwycięstwo Ludzi Dobrej Woli – tysięcy osób, które postanowiły podjąć wysiłek i zadziałać!

Teraz jest czas, by stanąć w obronie życia dzieci i zatrzymać aborcyjną propagandę. Powiedz o tym swojemu posłowi.

Zadzwoń już teraz!

jak dzwonić?

Mały poradnik

Poniżej znajdziesz kilka porad – jak dzwonić i co robić interweniując u swojego posła.

01.
Powiedz o Projekcie „Aborcja to Zabójstwo”

Zmiany w prawie, które wprowadza sprawią, że ohydne zabójstwo, jakim jest aborcja, nie będzie mogło być promowane, a proceder pomocnictwa w aborcjach będzie karany. Prokuratorzy dostaną skuteczne narzędzia, aby pociągać aborcjonistów do odpowiedzialności.

Oznacza to, że wszelkie organizacje, które przez lata zajmowały się promowaniem zabijania dzieci nienarodzonych, nie będą mogły tego bezkarnie robić. Dotyczy to także wszelkich infolinii aborcyjnych i pomocnictwa w tzw. „turystyce aborcyjnej”.

02.
ZARZĄDAJ DZIAŁANIA

Powiedz posłowi, że chcesz, aby poparł ustawę. Oczekuj konkretnego działania – głosowania za projektem, namawiania kolegów w Sejmie do poparcia ustawy i przyspieszenia prac w komisji sejmowej.

03.
Zapowiedz, że będziesz pamiętał

Zapowiedz, że będziesz pamiętał o tym, jak zachował się Twój poseł.

Tu znajdziesz listę posłów z podziałem na okręgi i partie:


wspieraj

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TREŚCI NA TEJ STRONIE SĄ DOBRE I SŁUSZNE, PROSIMY – POMÓŻ TO KONTYNUOWAĆ!

Wpisz 20, 30, 50 zł lub dowolną inną kwotę w poniższe okienko i wesprzyj projekt darowizną.
(zostaniesz przekierowany na stronę Tpay – operatora płatności)
Scroll to Top